Máte také dost nepružných stěn a málo místa?

Vaše rodina se neustále rozrůstá. Už máte 4 úžasné děti a psa. Jste namačkáni v malém 3+1. Navíc není zrekonstruován a po letech se v něm již vše rozpadá. Co naplat, že je v dobré lokalitě. Říká se, že kde je láska, jsou i pružné stěny. Těžko tomu ale věřit, když se střídáte v koupelně podle pořadníku.  Dlouho toužíte po rodinném domku se zahradou. Rozhlížíte se roky po inzercích, čekáte, jste ale rozhodnuti.  
 

Jděte žít do domku

 
Našli jste jich hned několik, které jsou k metru do dvaceti minut. Jeden z nich vás při prohlídce přímo očaroval. Majitelé byli rozumní a přistoupili na to, že počkají, až prodáte svou nemovitost. Vzhledem k žádané lokalitě se prodala rychle a za příjemnou cenu. Začala akce „Kulový blesk“, jak jste jí trefně pojmenovali. Majitelé domku šli do jiného města a vy z Prahy do domku na vesnici. O vtipné situace nebyla nouze. Profesionální firma stěhování bytů Praha měla plné ruce práce. Všichni máte z domku nesmírnou radost. Nejvíce nadšení ale prokázal váš pes, který neúnavně a šťastně běhá po zahradě.

Posted in <a href="https://www.ehotovost.cz/category/nezarazene/" rel="category tag">Nezařazené</a>Tags: <a href="https://www.ehotovost.cz/tag/stehovani-bytu-praha/" rel="tag">stěhování bytů Praha</a>