Půjčka od soukromé osoby bez podvodu

SMS půjčka Lidé, kteří si chtějí půjčit, mají široké možnosti. Půjčky se člení na mnoho druhů podle rozmanitých kritérií. Tím hlavním je podle poskytovatele. Jaká půjčka je vám v tomto ohledu nejbližší?

Bankovní versus nebankovní půjčky

Někteří lidé preferují bankovní půjčky, jiní nedají dopustit na nebankovní produkty. Je to podle preferencí. Pojďme si vytyčit hlavní znaky, ve kterých se obě skupiny půjček liší.


Samozřejmě jde jen o obecné znaky. Konkrétní půjčky se liší dle poskytovatele.

Úrok: Je nižší u bankovních půjček.

Bonita: U bank se kontroluje přísně, nebankovní půjčky jsou benevolentnější.

Rychlost a pohodlnost: Snadněji a rychleji vyřídíte nebankovní půjčku.

Důvěryhodnost: Bankám věříme, ale i mnohé nebankovní společnosti mají u nás svou tradici. Záleží na konkrétním poskytovateli.

Částka: Banky i nebankovní společnosti nabízejí různé částky k půjčení. Pokud si chcete vzít půjčku v rámci stovek či tisícovek korun, je lepší oslovit nebankovní společnost.

Další rozdíly v půjčkách se odvíjí od konkrétního produktu.


Půjčky od soukromých osob bez poplatku registru a solusu

Kromě bankovních a nebankovních půjček rozlišujeme ještě půjčky od soukromé osoby. Jsou druhem nebankovních půjček, ale nestojí za nimi instituce, ale fyzické osoby.

A proč někteří lidé upřednostňují právě tyto půjčky? Jejich hlavní výhodou je, že fyzická osoba nemusí mít neměnné podmínky. Snadněji se s takovým poskytovatelem půjček domluvíte, když chcete pro svou půjčku nějaká specifika. Samozřejmě také záleží na tom, s kým jednáte. Vždy je důležité se ujistit, že produkt, který chcete využít, je půjčka od soukromé osoby bez podvodu. Co si budeme namlouvat, podvodníků se najde dost.

Tento druh půjček je pro vás vhodný, když nechcete, aby poskytovatel půjčky nahlížel do registru dlužníků. V tom případě se obraťte na půjčky od soukromých osob bez poplatku registru a Solusu.
Online Žádost

Podejte si nezávaznou online žádost. Najdeme Vám půjčku přesně podle Vašich představ.

  • Zadejte, kolik si chcete půjčit. Vyplňte základné údaje o Vás.
  • Budete kontaktováni.
  • Peníze jsou Vaše.

Spokojený klient

spokojený klient Letos jsem si užila nejlepší dovolenou. A to vše díky vaší půjčce. Chtěli jsme si konečně vyrazit s manželem a s dětmi na dovolenou k moři. Chyběly nám nějaké peníze ale vše jsme hravě vyřešili díky vám. Děkuji

Martina M., Zlín