Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Půjčky online Co si představíte, když se řekne ve spojitosti s půjčkami „problémový klient“? Je zřejmé, že má menší šanci uspět. Kdo přesně je problémový klient a jak může i tak získat půjčku?

Problémoví klienti

Problémoví klienti (jde-li o oblast půjček) jsou ti, kterým je žádost o půjčku zamítnutá. Důvody jsou různé. Mezi ty nejčastější patří:


Záznam v registru dlužníků: Registrů dlužníků je více a nahlížejí do nich banky i nebankovní společnosti. Mohou si tak udělat představu o vaší schopnosti splácet, ale také o tom, jestli máte nějaké jiné aktivní půjčky.

Nedostatečný příjem: U většiny poskytovatelů (u všech bank, ale i některých nebankovních společností) je v rámci schválení půjčky posuzován příjem. Pokud je příliš nízký, je půjčka zamítnutá.

Žádný příjem ze zaměstnání: S žádostí o půjčku u mnoha poskytovatelů neuspějete, pokud nebudete moci prokázat příjem ze zaměstnání a je jedno z jakých důvodů. V tomto případě jsou problémovými klienty studenti, nezaměstnaní, ženy na mateřské dovolené či důchodci.


SMS půjčky pro problémové klienty

Nebankovní půjčky určené problémovým klientům nabízí více poskytovatelů a svou podstatnou se mohou do značné míry lišit.

Nejčastější nebankovními půjčkami, které jsou určené i lidem mající problémy se získáním některých půjček, jsou SMS půjčky pro problémové klienty.

Jde o půjčky, které se obecně vyznačují svou jednoduchostí a snadnou dostupností. Požádat si o ně můžete krátkou textovou zprávou (odtud jejich název), ale často je možné požádat i online formulářem.

SMS půjčky pro problémové klienty jsou nebankovními krátkodobými produkty, se kterými si půjčíte spíše menší sumu v řádech několik tisíc korun. Není to příliš, ale na mnohé výdaje to postačí.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je stále rozšířenější a i pro vás může představovat rychlou a pohodlnou pomoc.
Online Žádost

Podejte si nezávaznou online žádost. Najdeme Vám půjčku přesně podle Vašich představ.

  • Zadejte, kolik si chcete půjčit. Vyplňte základné údaje o Vás.
  • Budete kontaktováni.
  • Peníze jsou Vaše.

Spokojený klient

spokojený klient Letos jsem si užila nejlepší dovolenou. A to vše díky vaší půjčce. Chtěli jsme si konečně vyrazit s manželem a s dětmi na dovolenou k moři. Chyběly nám nějaké peníze ale vše jsme hravě vyřešili díky vám. Děkuji

Martina M., Zlín